Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na sprzedaż Nakło - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

265 000 zł23 m² 11 521,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

(Oferta zawieszona. Dla przedmiotowego lokalu została zawarta umowa przedwstępna. Polecamy nasze pozostałe oferty sprzedaży nieruchomości.) *Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w KG.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Oleska

Opole(Nakło + 17 km)

2 200 000 zł540 m² 4 074 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Obiekt biurowo-usługowy Szanowny kliencie, na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 0,0877ha zabudowana budynkiem biurowym o łącznej pow. uż. 540m2. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł197,40 m² 5 015,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowa promocyjna cena! na sprzedaż funkcjonalny nowoczesny lokal użytkowy - al. 3 maja Oferujemy na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 197 m , usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł16,64 m² 3 906,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W naszej ofercie proponujemy na sprzedaż garaż o powierzchni 15,5 m , zlokalizowany w Opole przy ul. Wapiennej, w bezpośredniej okolicy Kamionki. Garaż posiada bardzo wygodny wjazd, co.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł945,94 m² 845,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż oferujemy Państwu obiekt produkcyjny o dużej powierzchni w centrum miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 654 m² 1 511,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zabytkowy spichlerz w centrum Słupska | potencjał inwestycyjny | 1654 m Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o unikalnym charakterze - zabytkowy spichlerz z 1875 roku, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

46 740 zł18,50 m² 2 526,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferuję lokal na sprzedaż o powierzchni 18,5 m2 w centrum Słupska. Nieruchomość znajduje się na parterze w nowoczesnym centrum handlowym. Posiada witrynę sklepową. Idealny na biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

309 000 zł27 m² 11 444,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wykończona mikro kawalerka (usługowe) Z ogródkiem imiejscem parkingowymi, świetne pod inwestycje W okolicy wodnej nuty! każdy lokal ma panele fotowoltaiczne zamontowane na dachu. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł47,47 m² 16 326,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Wyjątkowy lokal użytkowy w samym sercu Słupska ul. Tuwima 6 Szukasz idealnego miejsca na swoją działalność w topowej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Słupsk

Stare Miasto,Słupsk(Nakło + 25 km)

129 000 zł21,62 m² 5 966,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Proponujemy na sprzedaż lokal niemieszkalny jednopokojowy do kapitalnego remontu, o powierzchni użytkowej 21,62 m2 usytuowany na 1 piętrze w odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Adama Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Nakło

Nakło,opolskie

189 000 zł150 m² 1 260 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

W swojej ofercie posiadamy lokal handlowo-usługowy na sprzedaż w Nakle. Działka 11 ara zabudowana obiektem o powierzchni ok. 150 m2 (24 m x 45 m)plus osobny budynek ( pomieszczenie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij